Počítače a internet > Internetové obchody >

Potraviny a nápoje

Rubrika Potraviny a nápoje na DAVAJ.sk.Počítače a internet - Podrubrik Internetové obchody.

Katalog

 • Eshop s čajom
  Internetový obchod s čajmi z celého sveta. Široká ponuka čaju a čajovej keramiky.
  http://www.cajshop.sk Otvoriť v novom okne
 • Eshop.aspsk.sk - zdravá výživa
  Internetový obchod s produktmi od firmy ASP s.r.o. ako sójové mlieko, vláknina psyllium , bificol, srvátka, sójový lecitín, kozie mlieko, ovsené mlieko a ryžový nápoj.
  http://www.eshop.aspsk.sk/ Otvoriť v novom okne
 • Extračaje
  Predaj a distribúcia nezvyčajných druhov čajov v pohuke máme 4 základné skupiny: kvitnúce čaj ( kvitnúce čaje ), pečený čaj ( pečený čaj ), horúce jabĺčko, horúca hustá čokoláda. Bližšie info na našej web stránke.
  http://www.extracaje.sk Otvoriť v novom okne
 • Internetová cukráreň iCukraren.sk
  Domáce torty a zákusky s dovozom až k vašim dverám. Cez 300 tort z katalógu, výroba torty na mieru, široký sortiment zákuskov, tradičné korpusy, plnky bez stopy po margaríne ... vy pohodlne objednáte, my privezieme až k Vašim dverám.
  http://www.icukraren.sk Otvoriť v novom okne
 • Jerky Shop
  Prinášame na Slovensko jerky - pochúťky zo sušeného mäsa. Jerky je snack z kvalitného sušeného mäsa spracovaného podľa originálnej receptúry. V ponuke jerky od výrobcov: Jack Link´s, Conower a Wild West Beef Jerky, rôzne príchute a veľkosti balenia.
  http://www.jerkyshop.sk Otvoriť v novom okne
 • Náhľad nie je k dispozícii

  Kamikáva - čerstvá káva z pražírny
  Nabízíme čerstvě praženou kávu ze všech koutů světa. Poznejte a vychutnejte exkluzivní vůně a chutě různých druhů jednodruhových káv arabica a jejich směsí. Poradíme jak si kvalitní kávu připravit. Dodáváme zrnkovou kávu nejvyšší kvality.
  http://www.kamikava.cz/ Otvoriť v novom okne
 • Karavana koření rýže olivy ořechy delikatesy
  Karavana.cz – dodáváme koření, řecké olivy, rýži Basmati, oříšky, sušené ovoce a jejich směsi, kuchyňské doplňky, orientální kořenící směsi, čaje a čajové směsi, čerstvé datle a delikatesy z Orientu.
  http://www.karavana.cz Otvoriť v novom okne
 • Káva
  Eshop s kávou, čajom a čokoládou. Široký výber a priaznivé ceny.
  http://www.icaffe.sk Otvoriť v novom okne
 • Kompava s.r.o.
  Vývoj, výroba, ditribúcia a predaj výživových doplnkov pre športovcov, ale i nešportovcov pre podporu zdravia a zvýšenia výkonu.
  http://www.kompava.sk/ Otvoriť v novom okne
 • Královské Delikatesy
  Ponúkame Vám obrovský výber holandských a talianskych syrov, mäsových špecialít z mangalice a diviny ako aj ďalšie delikatesy (mandľovú múku, oleje, octy, koreniny, cestoviny). Všetko online s dovozom až k Vám domov.
  http://www.kralovskedelikatesy.sk Otvoriť v novom okne
 • MIBAX
  Obchod s čajom, kávou arabika,čokoládou, papierové sáčky.
  http://www.caj-kava-cokolada.sk Otvoriť v novom okne
 • Mil-Mil s.r.o. - distribútor nápojov
  Mil-Mil s.r.o. Distribútor pramenitej vody Izabel, alkoholických a nealkoholických nápojov a pochutín. Diskontná predajňa v Bratislave na Úderníckej ulici č. 14/A v Petržalke. Predajňa otvorená denne aj cez víkendy od 8:00 do 2:00
  http://www.mil-mil.sk Otvoriť v novom okne
 • Mletá paprika
  Predaj mletej papriky, sušený špenát, sušená cibula, rajčinový púder a iné korenia.
  http://www.mleta-paprika.sk Otvoriť v novom okne
 • Potreby pre cukrárov
  Internetový obchod, kde nájdete všetko čo cukrár potrebuje pri svojej práci. Široký sortiment zahŕňa formy, farby, hmoty, zdobenie, arómy, chocotransfer, stojany, podnosy, papierové produkty, pomôcky na pečenie.
  http://www.potrebycukrarov.sk Otvoriť v novom okne
 • Predaj vína a donáška vína od Mila.sk
  Mila.sk je internetový obchod, ktorý sa orientuje primárne na predaj kvalitného talianskeho vína Teanum, pričom zabezpečuje aj jeho donášku (eskort), za istých podmienok dokonca zdarma.
  http://mila.sk Otvoriť v novom okne
 • Rastlinné oleje
  E-shop zaoberajúci sa predajom rastlinných olejov,lisovaných za studena. Zoznámte sa s ich blahodarným vplyvom na naše zdravie. Ponúkame vyše 60druhov olejov, za bezkonkurenčné ceny. Kozmetické oleje na vonkajšie použitie,zdravé oleje na vnútorné použitie
  http://www.biorastlinneoleje.sk Otvoriť v novom okne
 • Red Square Coffee, káva a kávovary
  Kávový e-shop Red Square Coffee ponúka čerstvú praženú kávu, kávovary, mlynčeky na kávu a iné doplnky ku káve pre pôžitok z dokonalého espressa. Vybavenie pre domácnosť i kaviareň. Poskytujeme servis kávovarov a mlynčekov.
  http://redsquarecoffee.com Otvoriť v novom okne
 • Rozvoz jedla
  TuSi Pizza ponúká rozvoz jedál v nasledovných mestách: Snina, Humenné, Strážske, Prešov. V ponukovom lístku možno nájsť pizzu, cestoviny, minútky, burgre. V ponuke máme akcie za skvelé ceny.
  http://www.pizzatusi.sk Otvoriť v novom okne
 • Superkorenie.sk
  Zaoberáme sa dovozom korenín a naša špecializovaná predajňa korenia ponúka široký sortiment prvotriedneho výberového korenia a špeciálnych koreniacich zmesí pre gurmánov slovenskej a zahraničnej kuchyne.
  http://www.superkorenie.sk Otvoriť v novom okne
 • Supravia Trade s.r.o.
  Distribúcia a predaj piva a liehovín. Zabezpečujeme distribúciu piva, alko a nealko nápojov do obchodných sietí, veľkoskladov, reštaurácií, barov a iných prevádzok. V ponuke je široký výber a kvalitný sortiment od domácich aj zahraničných výrobcov.
  http://www.supraviatrade.sk Otvoriť v novom okne