Služby a obchod >

Elektronika

Rubrika Elektronika na DAVAJ.sk.Podrubrik Služby a obchod.

Katalog

 • Cableguard
  Naša spoločnosť sa zaoberá distribúciou produktu CableGuard. Je určený na estetické, bezpečné usporiadanie kablov v domácnosti alebo kancelárii.
  http://www.cableguard.eu Otvoriť v novom okne
 • Cd prehrávače zosilňovače a reproduktory
  Predaj audio techniky luxusných značiek v dizajnovom prevedení s kvalitným zvukom. Popri CD prehrávačoch, hudobných zostavách, reproduktorov a zosilňovačov sú v ponuke aj moderné rádiá a gramofóny.
  http://www.interaudio.sk Otvoriť v novom okne
 • Elektroinštalácie Kežmarok
  Hľadáte riešenie pre Vaše elektroinštalácie v meste Kežmarok? Hľadáte odborníka v oblastí revízií elektrických inštalácií a prenosných spotrebičov? Zavolajte a nechajte to na nás.
  http://2v.sk Otvoriť v novom okne
 • Elektrooprava Ján Dana
  Oprava a prevíjanie elektromotorov. Oprava a predaj elektrického ručného náradia. Oprava elektrickej záhradnej techniky.
  http://www.elektrooprava.estranky.sk/ Otvoriť v novom okne
 • Elinex Electric s.r.o.
  Veľkoobchodný predaj elektroinštalačného materiálu a svietidiel, nn a vn prístrojov. Dodávame rozvádzače, ističe, prúdové chrániče, stykače, vypínače, zásuvky, frekvenčné meniče, vodiče, fotovoltaické elektrárne, panely.
  http://www.elinex.cz Otvoriť v novom okne
 • Foxconn Global Service Solutions Division
  Zaměřujeme se na poskytování poprodejního servisu IT odvětví. GSSD je součástí Hon Hai Precision Industry Ltd. Máme jedinečný přístup k produktům a konstrukčním technologiím.
  http://www.foxconngssd.com Otvoriť v novom okne
 • Handsfree a bluetooth sady
  Handsfree bluetooth auto sady Parrot. Nekompromisná audio kvalita a spoľahlivosť, použitie najmodernejších inovatívnych technológií a prepracovaný dizajn.
  http://www.parrot.sk Otvoriť v novom okne
 • Hodinárstvo Štofa
  Firma vznikla v roku 1991 ako predajňa a servis širokého sortimentu hodinárskeho tovaru, výrobkov zo striebra, chirurgickej ocele a Swarovského kryštálu. Ponúkame japonské, švajčiarske a nemecké značky hodín a hodiniek. Z najznámejších sú to: Doxa, Bulov
  http://www.hodinarstvostofa.sk Otvoriť v novom okne
 • Ing. Miroslav Gočál
  Naša firma sa zaoberá realizáciou elektroinštalácie bytov, rodinných domov, budov, hál, drevostavieb, elektrických pripojek, montažou bleskozvodov, obnovitelných zdrojov a centralných vysávačov.
  http://www.aaaelektrikari.sk Otvoriť v novom okne
 • Náhľad nie je k dispozícii

  Klimatizácie LG a Midea
  Návrh, montáž a servis klimatizačnej techniky do bytov, rodinných domov, polyfunkčných budov i priemyselných priestorov. Našou obchodnou filozofiou je návrh individuálnych riešení pre každého zákazníka osobitne podľa jeho požiadaviek. Náš sortiment klimat
  http://www.klimatizujeme.sk Otvoriť v novom okne
 • L222 tv plazma a lcd
  Kamenná a internetová predajňa televízií, lcd aj plazmové. Satelitné zariadenia, realizácia, montáž, servis a ponuky. Slovensko - Kežmarok...
  http://www.l222.sk Otvoriť v novom okne
 • Mentavil - velkoobchod elekroinštalačného materiálu
  Veľkoobchod elektroinštalačného materiálu európskeho štandardu a svetových značiek. Široký výber výhodná cena, rýchla doprava. Svojim klientom ponúka tovar od spínačov cez káble až po žiarovky.
  http://www.mentavill.sk Otvoriť v novom okne
 • Moki - distribúcia elektrosúčiastok, výroba rozvádzačov.
  Distribúcia elektrosúčiastok (ističe, konektory, relé, prúdové chrániče, káble...). Výroba rozvádzačov, káblových zvázkov, DPS.
  http://www.mokisro.sk Otvoriť v novom okne
 • Satelitná technika
  Spoločnosť AB – COM s r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca sa firma, ktorá sa zaoberá veľkoobchodnou činnosťou v oblasti satelitnej a MMDS techniky.
  http://www.abcom.sk/ Otvoriť v novom okne
 • Náhľad nie je k dispozícii

  Soláriá
  Soláriá predaj servis Trubice do solárií Vertikálne horizontálne solárium. Najširší výber solárnych žiaričov vyrábaných najnovšou technológiou, prispôsobených svojimi parametrami podľa dlhoročných výskumov a požiadaviek zákazníkov v oblasti opaľovania.
  http://solinar.sk Otvoriť v novom okne
 • Svietidlá
  Naša firma ponúka kvalitné interiérové aj exteriérové svietidlá. Vybrať si možete zo širokej ponuky od klasických, jednoduchých svietidiel až po dizajnérske kúsky pre tých najnáročnejších zákazníkov.
  http://www.svietidla.net/ Otvoriť v novom okne
 • Technika pre úpravu vzduchu
  Ak potrebujete kvalitnú techniku ​​na úpravu vzduchu, tak je potrebné vyhľadať špecializovaný obchod, akým je Vzdušnín. Zakúpiť v ňom môžete mobilné klimatizácie, čističky vzduchu, odvlhčovače aj zvlhčovače vzduchu.
  http://www.vzdusin.sk Otvoriť v novom okne
 • Tonus s.r.o.
  Internetový predaj svietidiel, LED svetelných zdrojov, lámp, žiariviek, lustrov, náhradných dielov do elektrospotrebičov, elektroinštalačného materiálu, hydraulických komponentov - agregáty, ventily.
  http://www.tonus.sk Otvoriť v novom okne