utorok
23.07.2019
streda
24.07.2019
štvrtok
25.07.2019
piatok
26.07.2019
sobota
27.07.2019
nedeľa
28.07.2019
 

Dnešný televízny program

Dnes večerZajtraPozajtra
STV1 STV1STV2 STV2STV3 STV3
Markiza MarkizaJOJ JOJJOJ plus JOJ plus
TA3 TA3TV Doma TV Doma
MarkízaMarkíza
JOJJOJ
JOJ plusJOJ plus
STV1STV1
00:00Ovečka Shaun I.
00:05POLICAJTI V AKCII
00:10SEDEM
00:20Krtko
00:30Mutanti II.
00:45Rapotáčik 2
00:50Máša a medveď III.
01:00Požiarnik Sam VIII.
01:05Aféry II.
01:15Krimi
01:30NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
01:35Viking Vicky
01:50DIVOKÉ KONE
02:00Hoď svišťom
02:05Barbapapa I.
02:10Volám sa Caillou V.
02:30Kutyil s.r.o. II.
02:35Oskar v balóne
02:50Príšerky zo skúmavky
03:00Albert pozná prírodu najlepšie
03:05DIVOKÉ KONE
03:30Paranormálne záhady IV.
03:40Malý medvedík
03:55Nákupné maniačky
04:00Súdna sieň
04:05Policajná hliadka
04:15Súdna sieň
04:30Robošváb
04:45Súdna sieň
04:50Noviny TV JOJ
04:55Sherm a jeho mikróby
00:00Ovečka Shaun I.
hore
05:00Súdna sieň
05:10Ferdo Mravec
05:30DIVOKÉ KONE
05:35Panelák
05:40Krimi
06:00Marvin, stepujúci koník II.
06:15RANNÉ NOVINY
06:20Kutyil s.r.o. II.
06:25Timothy ide do školy
06:40Zubor Pompík
06:50Máša a medveď I.
06:55OCHRANCOVIA
07:00Rapotáčik
07:10Agi Bagi II.
07:20Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35Príšerky zo skúmavky
07:50Sníček
08:00Okido I.
08:05LOL
08:15Panelák
08:30Súdna sieň
08:40Rapotáčik 2
08:50Barbapapa I.
09:00Krtko
09:10Zubor Pompík
09:20Bob a Bobek králiky z klobúka
09:25Simpsonovci XXIV.
09:30Súdna sieň
09:40Policajt z L.A.
09:45Strážca vesmíru Roger
09:50Dobrou noc a hodně štěstí
hore
10:00Jahôdka a jej kamaráti I.
10:20POLICAJTI V AKCII
10:25Požiarnik Sam VIII.
10:35Zabi nudu! II.
10:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:50Volám sa Caillou V.
10:55JAG IV.
11:20DIVOKÉ KONE
11:35Love and Mercy
11:45Albert spoznáva svet
12:00Columbo
12:10Príšerky zo skúmavky
12:15Mutanti II.
12:30DIVOKÉ KONE
12:55Agi Bagi
13:15Malý medvedík
13:25Hoď svišťom
13:40Policajná hliadka
13:45Tankový prapor
13:50Súdna sieň
14:00JAG IV.
14:05Robošváb II.
14:10Kutyil s.r.o. II.
14:30Sherm a jeho mikróby
14:40Súdna sieň
14:45Ferdo Mravec
hore
15:00Policajt z L.A.
15:05Nákupné maniačky
15:15Jahôdka a jej kamaráti II.
15:20ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:40Lovci drakov
16:00Vtierka Castle IV.
16:05Malý Elvis a priatelia
16:10Simpsonovci XXIV.
16:35Sníček
16:45Okido I.
16:55Mé potrhlé já
17:00NOVINY O 17:00
17:05Ovečka Shaun I.
17:15Rýchla rota Chipa a Dala
17:20IQ TAXI
17:25Krtko
17:40Strážca vesmíru Roger
17:50Rapotáčik 2
18:00OCHRANCOVIA
18:05Hoď svišťom
18:10Požiarnik Sam VIII.
18:25Jahôdka a jej kamaráti II.
18:30Victor Davis: Cesta na vrchol
18:55Kutyil s.r.o. II.
19:00Krimi
19:10Ruby z dúhy I.
19:25Barbapapa I.
19:30Noviny TV JOJ
19:35Volám sa Caillou V.
19:50TIPOS INFO
19:55ŽREBOVANIE
hore
20:00Ferdo Mravec
20:10Ďaleko od hlučného davu
20:15FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Vražedná náruč
20:20INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:359-1-1 II.
20:55Príbehy dvoch myší
21:00C.S.I.: Kriminálka Miami
21:20Bobove dobrodružstvá na pláži
21:359-1-1 II.
21:5096 hodin: Zúčtování
22:00C.S.I.: Kriminálka Miami
22:20Požiarnik Sam VIII.
22:35Ben Hur
22:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:50Volám sa Caillou V.
22:55ŽREBOVANIE
23:00TIPOS INFO
23:05Paranormálne záhady IV.
23:15Fix a Foxi II.
23:40Albert spoznáva svet
23:50Poslední přežije
23:55Zabi nudu! II.
program na 24.07.2019 - hore