štvrtok
3.9.2015
piatok
4.9.2015
sobota
5.9.2015
nedeľa
6.9.2015
pondelok
7.9.2015
utorok
8.9.2015
 

Dnešný televízny program

Dnes večerZajtraPozajtra
STV1 STV1STV2 STV2STV3 STV3
Markiza MarkizaJOJ JOJJOJ plus JOJ plus
TA3 TA3TV Doma TV Doma
 
JOJJOJ - 3.9.2015
JOJJOJ - 4.9.2015
JOJJOJ - 5.9.2015
JOJJOJ - 6.9.2015
00:10Hawaii 5.0
01:10Modrí templári
02:0524 hodín: Dnes neumieraj - PREMIÉRA
02:50OCHRANCOVIA
03:30KRIMI
03:55FARMÁR HĽADÁ ŽENU 4
04:35MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA
00:55Hawaii 5.0
01:55Modrí templári
02:3524 hodín: Dnes neumieraj - PREMIÉRA
03:55FARMÁR HĽADÁ ŽENU 4
04:35MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA
01:0030 dní dlhá noc
03:10OCHRANCOVIA
03:50FARMÁR HĽADÁ ŽENU 4
04:30Áno, šéfe!
02:1530 dní dlhá noc
04:00KRIMI
04:25Rodinné záležitosti
hore
05:20NOVINY TV JOJ
06:00KRIMI
06:30NOVINY TV JOJ
07:25SÚDNA SIEŇ
08:35SÚDNA SIEŇ
09:40Rodinné záležitosti
05:25NOVINY TV JOJ
06:00KRIMI
06:30NOVINY TV JOJ
07:25SÚDNA SIEŇ
08:35SÚDNA SIEŇ
09:40DIVOKÉ KONE II.
05:20NOVINY TV JOJ
06:00KRIMI
06:05KRIMI
06:35NOVINY TV JOJ
07:25Gumkáči
09:00Dr. Dolittle 2
05:25NOVINY TV JOJ
06:00KRIMI
06:30NOVINY TV JOJ
07:30Gumkáči
08:30Rodinné záležitosti
09:55Riddick: Kronika temna
hore
11:00OCHRANCOVIA
12:00NOVINY O 12:00
12:50MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA
14:00FARMÁR HĽADÁ ŽENU 4
11:00OCHRANCOVIA
12:00NOVINY O 12:00
12:55MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA
13:55FARMÁR HĽADÁ ŽENU 4
11:00ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 5
13:20Dievča z lepšej spoločnosti
12:25Flintstonovci
14:25Armageddon
hore
15:00ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 5
16:40TOP STAR - PREMIÉRA
17:00NOVINY O 17:00
17:55MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA - PREMIÉRA
19:00KRIMI
19:30NOVINY TV JOJ
16:45TOP STAR - PREMIÉRA
17:00NOVINY O 17:00
17:50Áno, šéfe!
19:00KRIMI
19:30NOVINY TV JOJ
15:25Áno, šéfe!
16:30Áno, šéfe USA - PREMIÉRA
17:35Rodinné záležitosti
19:00KRIMI
19:30NOVINY TV JOJ
17:55NOVÉ BÝVANIE - PREMIÉRA
19:00KRIMI
19:30NOVINY TV JOJ
hore
20:20ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:35DIVOKÉ KONE II. - PREMIÉRA
22:00FARMÁR HĽADÁ ŽENU 4 - PREMIÉRA
23:00C.S.I.: Kriminálka New York
20:20ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:35DIVOKÉ KONE II. - PREMIÉRA
22:00FARMÁR HĽADÁ ŽENU 4 - PREMIÉRA
23:00Beštia
20:20ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:35Armageddon
23:55Machete
20:20ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:35V SIEDMOM NEBI - PREMIÉRA
22:50Telefónna búdka
hore