piatok
12.07.2019
sobota
13.07.2019
nedeľa
14.07.2019
pondelok
15.07.2019
utorok
16.07.2019
streda
17.07.2019
 

Dnešný televízny program

Dnes večerZajtraPozajtra
STV1 STV1STV2 STV2STV3 STV3
Markiza MarkizaJOJ JOJJOJ plus JOJ plus
TA3 TA3TV Doma TV Doma
 
JOJJOJ - 12.07.2019
JOJJOJ - 13.07.2019
JOJJOJ - 14.07.2019
JOJJOJ - 15.07.2019
00:00Paranormálne záhady III.
00:10Bob a Bobek králiky z klobúka
00:20Krtko
00:30Strážca vesmíru Roger
00:45Rapotáčik 2
00:50INKOGNITO
01:00POLICAJTI V AKCII
01:15Jahôdka a jej kamaráti III.
01:30Mutanti
01:35Viking Vicky
01:50Ruby z dúhy I.
02:00Aféry
02:05Barbapapa I.
02:10Volám sa Caillou V.
02:15Noviny TV JOJ
02:20NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
02:35Oskar v balóne
02:40Prvé oddelenie II.
02:50Príšerky zo skúmavky
02:55Krimi
03:00Albert pozná prírodu najlepšie
03:10Paranormálne záhady III.
03:15Kutyil s.r.o. II.
03:30DIVOKÉ KONE
03:40Malý medvedík
03:50Nákupné maniačky
04:05Policajná hliadka
04:15Súdna sieň
04:30Robošváb IV.
04:45Súdna sieň
04:50Noviny TV JOJ
04:55Sherm a jeho mikróby
00:00Vraždiace páry VIII.
00:00Vraždiace páry VIII.
00:10Bob a Bobek králiky z klobúka
00:20Krtko
00:30Mutanti
00:45Rapotáčik 2
00:50Máša a medveď III.
01:00POLICAJTI V AKCII
01:15Jahôdka a jej kamaráti III.
01:30NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
01:35Viking Vicky
01:40Atlas mrakov
01:50Ruby z dúhy I.
02:00Hoď svišťom
02:05Barbapapa I.
02:10Volám sa Caillou V.
02:30Kutyil s.r.o. II.
02:35Oskar v balóne
02:40IQ TAXI
02:50Príšerky zo skúmavky
03:00Albert pozná prírodu najlepšie
03:05DIVOKÉ KONE
03:30Agi Bagi
03:35Okruh
03:40Malý medvedík
03:45Prvé oddelenie II.
03:55Nákupné maniačky
04:05Policajná hliadka
04:10Súdna sieň
04:30Robošváb IV.
04:50Súdna sieň
04:55Sherm a jeho mikróby
00:00Ovečka Shaun I.
00:00Ovečka Shaun I.
00:10Bob a Bobek králiky z klobúka
00:20Nákupné maniačky
00:30NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
00:35Strážca vesmíru Roger
00:45Rapotáčik 2
00:55Oko
01:00NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
01:05Požiarnik Sam X.
01:15Krtko
01:25Nákupné maniačky
01:30Párna a nepárna
01:35Viking Vicky
01:50Ruby z dúhy I.
02:05Barbapapa I.
02:10Volám sa Caillou V.
02:25Nákupné maniačky
02:35Oskar v balóne
02:50Okido I.
03:00Krimi
03:10Poslední čas na lásku
03:15Nákupné maniačky
03:25NA CHALUPE
03:30Agi Bagi
03:40Malý medvedík
04:05C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
04:10SVET PODĽA EVELYN
04:30Robošváb IV.
04:35NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
04:45Noviny TV JOJ
04:55Sherm a jeho mikróby
00:00Ovečka Shaun I.
00:00Ovečka Shaun I.
00:10Walking Dead VII.
00:20Cesta za pokladom
00:35Strážca vesmíru Roger
00:45NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
00:55Máša a medveď III.
01:05Požiarnik Sam X.
01:10Myšlienky vraha VII.
01:15NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
01:25Anjel strážny
01:35Viking Vicky
01:40Svatyně zla
01:45Pohyblivý terč
01:50Ruby z dúhy I.
02:05Barbapapa I.
02:10Myšlienky vraha VII.
02:35Oskar v balóne
02:50Myšlienky vraha VII.
03:00Albert pozná prírodu najlepšie
03:15Hrdinové ohně
03:20Noviny TV JOJ
03:30VŠETKO ČO MÁM RÁD
03:40Malý medvedík
03:50NOVÁ ZÁHRADA
04:05Policajná hliadka
04:10C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
04:30Robošváb IV.
04:45Súdna sieň
04:50Noviny TV JOJ
04:55NA CHALUPE
00:00Paranormálne záhady IV.
hore
05:00Súdna sieň
05:10Ferdo Mravec
05:30DIVOKÉ KONE
05:35Panelák
05:40Krimi
06:00Marvin, stepujúci koník I.
06:15RANNÉ NOVINY
06:20TIPOS INFO
06:25Kutyil s.r.o. II.
06:40Zubor Pompík
06:45DIVOKÉ KONE
06:50Máša a medveď II.
07:00OCHRANCOVIA
07:10Agi Bagi
07:20Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35Príšerky zo skúmavky
07:50Sníček
08:00Okido II.
08:15Panelák
08:30Súdna sieň
08:40Rapotáčik 2
08:50Barbapapa I.
09:00Rýchla rota Chipa a Dala
09:05Angele a Tony
09:10Zubor Pompík
09:20Súdna sieň
09:30Simpsonovci XXIII.
09:40Policajt z L.A.
09:45Strážca vesmíru Roger
09:55Simpsonovci XXIII.
05:00Súdna sieň
05:10Noviny TV JOJ
05:20Dívka z divočiny
05:35Jahôdka a jej kamaráti III.
05:40Súdna sieň
05:45Hawaii 5.0 VII.
06:00Marvin, stepujúci koník I.
06:05Krimi
06:15Timothy ide do školy II.
06:25Timothy ide do školy II.
06:35Noviny TV JOJ
06:40Extrémna premena III.
06:50Máša a medveď I.
07:00Rapotáčik
07:05Kluci na povel
07:10Agi Bagi
07:20Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:25Rýchla rota Chipa a Dala
07:35Príšerky zo skúmavky
07:40Extrémna premena III.
07:50Rýchla rota Chipa a Dala
08:00Okido I.
08:15Viking Vicky
08:20Rýchla rota Chipa a Dala
08:30Máša a medveď III.
08:40Rapotáčik 2
08:45NAŠI II.
08:50Barbapapa I.
08:55Fantastické torty
09:00NOVÉ BÝVANIE
09:10Zubor Pompík
09:20Bob a Bobek králiky z klobúka
09:25NAŠI II.
09:30Ruby z dúhy I.
09:50Knihy od Stonožky
05:00NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
05:10Ferdo Mravec
05:30Krimi
05:35Kód 252 - Katastrofa v Japonsku
06:00Noviny TV JOJ
06:10Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X.
06:15Timothy ide do školy II.
06:25Timothy ide do školy II.
06:40Zubor Pompík
06:50Máša a medveď I.
06:55Kráľovstvo lesných strážcov
07:00Rapotáčik
07:10Agi Bagi
07:20Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35Príšerky zo skúmavky
07:45Jmenuji se Jerry
07:50Sníček
08:00Okido I.
08:15Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
08:30Máša a medveď III.
08:35Párna a nepárna
08:40Rapotáčik 2
08:50Barbapapa I.
08:55RIK spieva oslávencom
09:00Krtko
09:10Pelé: Zrodenie legendy
09:15Bordelári
09:20Bob a Bobek králiky z klobúka
09:30Ruby z dúhy I.
09:35Arrietty ze světa půjčovníčků
09:50Knihy od Stonožky
05:10Ferdo Mravec
05:35DIVOKÉ KONE
05:40Krimi
06:00Marvin, stepujúci koník I.
06:15RANNÉ NOVINY
06:20Kutyil s.r.o. II.
06:25Timothy ide do školy II.
06:40Zubor Pompík
06:50Máša a medveď I.
06:55OCHRANCOVIA
07:00Rapotáčik
07:10Agi Bagi
07:20Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:30Rivalky na hrazdě
07:35Príšerky zo skúmavky
07:50Sníček
08:00Okido I.
08:15Panelák
08:30Súdna sieň
08:40Rapotáčik 2
08:50Barbapapa I.
09:00Krtko
09:10Zubor Pompík
09:20Súdna sieň
09:25Simpsonovci XXIII.
09:30Ruby z dúhy I.
09:40Policajt z L.A.
09:45Strážca vesmíru Roger
hore
10:00Jahôdka a jej kamaráti III.
10:20POLICAJTI V AKCII
10:25ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
10:35Zabi nudu! II.
10:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:50Volám sa Caillou V.
10:55JAG IV.
11:20DIVOKÉ KONE
11:45Albert spoznáva svet
12:00Ako malé deti
12:10Príšerky zo skúmavky
12:15Mutanti
12:20Skleněný zámek
12:30Ako malé deti
12:35DIVOKÉ KONE
12:55Agi Bagi
13:00JAG IV.
13:15Malý medvedík
13:25Hoď svišťom
13:40Policajná hliadka
13:50Súdna sieň
14:00Tajomstvá a lži II.
14:05Robošváb IV.
14:15Kutyil s.r.o. II.
14:30Sherm a jeho mikróby
14:35Jmenuji se Jerry
14:40Súdna sieň
14:45Ferdo Mravec
10:00Fantastické torty
10:10SVET PODĽA EVELYN
10:25NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
10:35Zabi nudu! II.
10:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:50SVET PODĽA EVELYN
11:15Nákupné maniačky
11:20Fix a Foxi
11:25SUPER KARAOKE
11:45Albert spoznáva svet
12:00Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
12:10Okido I.
12:15Dr. Dolittle 3
12:20Nákupné maniačky
12:30Albert pozná prírodu najlepšie
12:55Agi Bagi
13:00Bordelári
13:15Malý medvedík
13:30Mama, ožeň ma!
13:40Nákupné maniačky
14:05Robošváb IV.
14:20Percy Jackson: Zlodej blesku
14:30Sherm a jeho mikróby
14:45Ferdo Mravec
14:50Nákupné maniačky
10:00Fantastické torty
10:25Požiarnik Sam X.
10:35Zabi nudu! II.
10:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:50Volám sa Caillou V.
11:00Fantastické torty
11:15Slovácko sa nesúdi
11:20Anjel strážny
11:45Albert spoznáva svet
12:00Oskar v balóne
12:10VŠETKO ČO MÁM RÁD
12:25V ohni
12:30Albert pozná prírodu najlepšie
12:55Agi Bagi
13:15Malý medvedík
13:20Po stopách Marsupilamiho
13:40Policajná hliadka
14:05Robošváb IV.
14:30Sherm a jeho mikróby
14:35Škoda lásky
14:45Ferdo Mravec
10:00Simpsonovci XXIV.
10:20POLICAJTI V AKCII
10:25Požiarnik Sam X.
10:30ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
10:35Zabi nudu! II.
10:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:50Volám sa Caillou V.
10:55JAG IV.
11:15Pohledný mizera
11:20DIVOKÉ KONE
11:45Albert spoznáva svet
12:00Ako malé deti
12:10Príšerky zo skúmavky
12:15Mutanti
12:30Ako malé deti
12:35DIVOKÉ KONE
12:55Agi Bagi
13:00JAG IV.
13:15Malý medvedík
13:35Hoď svišťom
13:40Policajná hliadka
13:45Súdna sieň
14:00Tajomstvá a lži II.
14:05Robošváb IV.
14:15Kutyil s.r.o. II.
14:30Sherm a jeho mikróby
14:35Súdna sieň
14:45Ferdo Mravec
14:55Iluzionista
hore
15:00Policajt z L.A.
15:05Nákupné maniačky
15:15Jahôdka a jej kamaráti III.
15:20ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:40Lovci drakov
16:00Vtierka Castle IV.
16:05Malý Elvis a priatelia
16:15Simpsonovci XXIII.
16:25Belle
16:35Sníček
16:45Simpsonovci XXIV.
17:00NOVINY O 17:00
17:05Ovečka Shaun I.
17:15Rýchla rota Chipa a Dala
17:20IQ TAXI
17:25Krtko
17:40Strážca vesmíru Roger
17:45Rýchla rota Chipa a Dala
17:50Rapotáčik 2
18:00OCHRANCOVIA
18:10Požiarnik Sam X.
18:15Hoď svišťom
18:20Paddington 2
18:25Jahôdka a jej kamaráti III.
18:55Viking Vicky
19:00Krimi
19:05Kutyil s.r.o. II.
19:10Ruby z dúhy I.
19:25Barbapapa I.
19:30Noviny TV JOJ
19:35Volám sa Caillou V.
19:55ŽREBOVANIE
15:10Mama, ožeň ma!
15:15Jahôdka a jej kamaráti I.
15:40Lovci drakov
16:00Nákupné maniačky
16:05Malý Elvis a priatelia
16:10Přijímačky
16:35Sníček
16:45No, počkaj!
16:50Pravá blondínka
17:00Amerika má talent XII.
17:05Kód 252 - Katastrofa v Japonsku
17:15Bob a Bobek králiky z klobúka
17:25Cesta za pokladom
17:40Strážca vesmíru Roger
17:50Hrdinové ohně
17:55Rapotáčik 2
18:05Máša a medveď III.
18:15Požiarnik Sam X.
18:30Krtko
18:40Knihy od Stonožky
18:55Viking Vicky
19:00Krimi
19:10Ruby z dúhy I.
19:25Barbapapa I.
19:30Noviny TV JOJ
19:35Volám sa Caillou V.
19:55ŽREBOVANIE
15:05Henry ze zkumavky
15:15Jahôdka a jej kamaráti I.
15:40Lovci drakov
15:50NOVÁ ZÁHRADA
15:55Bud - futbalista
16:05Malý Elvis a priatelia
16:35Sníček
16:45No, počkaj!
16:50NA CHALUPE
17:00Amerika má talent XII.
17:05Ovečka Shaun I.
17:15Bob a Bobek králiky z klobúka
17:25Cesta za pokladom
17:40Strážca vesmíru Roger
17:45Medové týždne
17:50NOVÉ BÝVANIE
17:55Rapotáčik 2
18:05Máša a medveď III.
18:15Požiarnik Sam X.
18:30Krtko
18:40Knihy od Stonožky
18:50RIK spieva oslávencom
18:55Viking Vicky
19:00Krimi
19:10Ruby z dúhy I.
19:25Barbapapa I.
19:30Noviny TV JOJ
19:35Volám sa Caillou V.
19:50ŽREBOVANIE
15:00Policajt z L.A.
15:05Nákupné maniačky
15:15Jahôdka a jej kamaráti I.
15:20ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:40Lovci drakov
16:00Vtierka Castle IV.
16:05Malý Elvis a priatelia
16:15Simpsonovci XXIV.
16:35Sníček
16:45Okido I.
16:55Hvězda na střední
17:00NOVINY O 17:00
17:05Ovečka Shaun I.
17:15Bob a Bobek králiky z klobúka
17:20IQ TAXI
17:25Rýchla rota Chipa a Dala
17:40Strážca vesmíru Roger
17:50Rapotáčik 2
18:00OCHRANCOVIA
18:10Požiarnik Sam X.
18:15Hoď svišťom
18:25Jahôdka a jej kamaráti I.
18:55Viking Vicky
19:00Krimi
19:05Kutyil s.r.o. II.
19:10Ruby z dúhy I.
19:25Barbapapa I.
19:30Noviny TV JOJ
19:35Volám sa Caillou V.
19:55ŽREBOVANIE
hore
20:00Ferdo Mravec
20:05INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:10Mafiánovci
20:15Safe
20:20INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:35VŠETKO ČO MÁM RÁD
20:55Príbehy dvoch myší
21:00V ohni
21:20Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35Sam a Max
21:55Dorian Gray
22:00V ohni
22:20Požiarnik Sam X.
22:30Cunami
22:35Zabi nudu! II.
22:40Slovácko sa nesúdi
22:50Volám sa Caillou V.
22:55ŽREBOVANIE
23:05Tajomstvá a lži II.
23:15Fix a Foxi
23:35Pod vysokým napätím
23:40Albert spoznáva svet
23:55Zabi nudu! II.
20:00Ferdo Mravec
20:05INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:10Pelé: Zrodenie legendy
20:15INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:20INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH - EUROJACKPOT
20:25ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:35Po stopách Marsupilamiho
20:55Príbehy dvoch myší
21:00Myšlienky vraha VII.
21:20Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35Sam a Max
22:00C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
22:10Samec
22:20Požiarnik Sam X.
22:25Pohyblivý terč
22:35Zabi nudu! II.
22:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:50Volám sa Caillou V.
22:55ŽREBOVANIE
23:00Divoká noc
23:05Nákupné maniačky
23:15Fix a Foxi
23:40Albert spoznáva svet
23:55Zabi nudu! II.
20:00Ferdo Mravec
20:05INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:10Pravá blondínka
20:15INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:20SVIEŽE LETO
20:25ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:35Núdzový let
20:55Príbehy dvoch myší
21:00Myšlienky vraha VII.
21:20Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35Sam a Max
22:00C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
22:05SVIEŽE LETO
22:10Ja, moje druhé ja a Irena
22:15Silnější
22:20Požiarnik Sam X.
22:35Zabi nudu! II.
22:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:50Volám sa Caillou V.
22:55ŽREBOVANIE
23:05Walking Dead VII.
23:15Fix a Foxi
23:20Centurion
23:40Albert spoznáva svet
23:55Zabi nudu! II.
20:00Ferdo Mravec
20:10Pod vysokým napätím
20:15Nekonečný víkend
20:20INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:35INKOGNITO
20:55Príbehy dvoch myší
21:00C.S.I.: Kriminálka Miami
21:20Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35Sam a Max
21:50Tulák
22:00INKOGNITO
22:15Divoká noc
22:20Požiarnik Sam X.
22:35Zabi nudu! II.
22:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:50Volám sa Caillou V.
22:55ŽREBOVANIE
23:05Tajomstvá a lži II.
23:15SEDEM
23:40Albert spoznáva svet
23:55Mutanti
hore