utorok
16.07.2019
streda
17.07.2019
štvrtok
18.07.2019
piatok
19.07.2019
sobota
20.07.2019
nedeľa
21.07.2019
 

Dnešný televízny program

Dnes večerZajtraPozajtra
STV1 STV1STV2 STV2STV3 STV3
Markiza MarkizaJOJ JOJJOJ plus JOJ plus
TA3 TA3TV Doma TV Doma
 
JOJJOJ - 16.07.2019
JOJJOJ - 17.07.2019
JOJJOJ - 18.07.2019
JOJJOJ - 19.07.2019
00:00Paranormálne záhady IV.
00:10Bob a Bobek králiky z klobúka
00:15SEDEM
00:20Krtko
00:30Strážca vesmíru Roger
00:45Rapotáčik 2
00:50Máša a medveď III.
00:55NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
01:00POLICAJTI V AKCII
01:15Noviny TV JOJ
01:25Hoď svišťom
01:35Viking Vicky
01:40Silnější
01:50Ruby z dúhy I.
02:00DIVOKÉ KONE
02:05Kutyil s.r.o. II.
02:10Volám sa Caillou V.
02:35DIVOKÉ KONE
02:40IQ TAXI
02:50Príšerky zo skúmavky
03:00Albert pozná prírodu najlepšie
03:05Paranormálne záhady IV.
03:10DIVOKÉ KONE
03:30Prvé oddelenie II.
03:35Okruh
03:40Malý medvedík
03:50Nákupné maniačky
04:00Súdna sieň
04:05Policajná hliadka
04:15Súdna sieň
04:30Robošváb IV.
04:45Súdna sieň
04:50Noviny TV JOJ
04:55Sherm a jeho mikróby
00:00Paranormálne záhady IV.
00:00Paranormálne záhady IV.
00:10Mutanti
00:20Krtko
00:30Strážca vesmíru Roger
00:45Rapotáčik 2
00:50Máša a medveď III.
01:00POLICAJTI V AKCII
01:10NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
01:15Noviny TV JOJ
01:35Viking Vicky
01:40Hoď svišťom
01:50Ruby z dúhy I.
02:00Aféry II.
02:05Barbapapa I.
02:10DIVOKÉ KONE
02:20Kutyil s.r.o. II.
02:35Oskar v balóne
02:40IQ TAXI
02:50Príšerky zo skúmavky
02:55DIVOKÉ KONE
03:00Albert pozná prírodu najlepšie
03:10Paranormálne záhady IV.
03:15DIVOKÉ KONE
03:25Všechno musí pryč
03:30Agi Bagi
03:40Malý medvedík
03:50Nákupné maniačky
04:05Policajná hliadka
04:15IQ TAXI
04:30Robošváb IV.
04:45Súdna sieň
04:50Noviny TV JOJ
04:55Sherm a jeho mikróby
00:00Paranormálne záhady IV.
00:00Paranormálne záhady IV.
00:05Hawaii 5.0 VII.
00:10Bob a Bobek králiky z klobúka
00:20Krtko
00:30Mutanti
00:45Rapotáčik 2
00:50Máša a medveď III.
01:00Noviny TV JOJ
01:15Jahôdka a jej kamaráti I.
01:30NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
01:35Viking Vicky
01:45Nekonečný víkend
01:50Knihy od Stonožky
01:55DIVOKÉ KONE
02:00Hoď svišťom
02:05Barbapapa I.
02:10Volám sa Caillou V.
02:30Kutyil s.r.o. II.
02:35Oskar v balóne
02:40IQ TAXI
02:50Príšerky zo skúmavky
03:00Albert pozná prírodu najlepšie
03:05DIVOKÉ KONE
03:10Súdna sieň
03:30Agi Bagi II.
03:40Malý medvedík
03:50Prvé oddelenie
04:00Súdna sieň
04:05Policajná hliadka
04:10Súdna sieň
04:30Robošváb
04:45Súdna sieň
04:50Noviny TV JOJ
04:55Súdna sieň
00:00Paranormálne záhady IV.
00:00Paranormálne záhady IV.
00:10Bob a Bobek králiky z klobúka
00:20Krtko
00:30Strážca vesmíru Roger
00:35INKOGNITO
00:45Rapotáčik 2
00:50Máša a medveď III.
01:00POLICAJTI V AKCII
01:15Jahôdka a jej kamaráti I.
01:35NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
01:50Ruby z dúhy I.
01:55DIVOKÉ KONE
02:00Aféry II.
02:05Hoď svišťom
02:10Volám sa Caillou V.
02:35Kutyil s.r.o. II.
02:40IQ TAXI
02:50Príšerky zo skúmavky
03:00Albert pozná prírodu najlepšie
03:05DIVOKÉ KONE
03:15DIVOKÉ KONE
03:30Agi Bagi II.
03:40Malý medvedík
03:55Prvé oddelenie
04:00IQ TAXI
04:05Súdna sieň
04:20Súdna sieň
04:30Robošváb
04:40Súdna sieň
04:50Noviny TV JOJ
04:55Súdna sieň
00:00Vraždiace páry VIII.
hore
05:10Ferdo Mravec
05:35DIVOKÉ KONE
05:40Krimi
06:00Marvin, stepujúci koník I.
06:10Všechno, co si přeje
06:15RANNÉ NOVINY
06:20Kutyil s.r.o. II.
06:25Timothy ide do školy II.
06:40Zubor Pompík
06:50Máša a medveď I.
06:55OCHRANCOVIA
07:00Rapotáčik
07:10Agi Bagi
07:20Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35Príšerky zo skúmavky
07:50Sníček
08:00Okido I.
08:15Panelák
08:30Súdna sieň
08:40Rapotáčik 2
08:50Barbapapa I.
09:00Krtko
09:10Zubor Pompík
09:20Súdna sieň
09:25Simpsonovci XXIV.
09:30Ruby z dúhy I.
09:35Poslední čas na lásku
09:40Policajt z L.A.
09:45Strážca vesmíru Roger
05:10Ferdo Mravec
05:30DIVOKÉ KONE
05:35Panelák
05:40Krimi
06:00Marvin, stepujúci koník I.
06:15RANNÉ NOVINY
06:20Kutyil s.r.o. II.
06:25Timothy ide do školy II.
06:40Zubor Pompík
06:50Máša a medveď I.
06:55OCHRANCOVIA
07:00Rapotáčik
07:10Agi Bagi II.
07:15Iluzionista
07:20Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35Príšerky zo skúmavky
07:50Sníček
08:00Okido I.
08:15Panelák
08:30Súdna sieň
08:40Rapotáčik 2
08:50Barbapapa I.
09:00Krtko
09:10Zubor Pompík
09:15Súdna sieň
09:20Bob a Bobek králiky z klobúka
09:25Simpsonovci XXIV.
09:30Knihy od Stonožky
09:40Policajt z L.A.
09:45Strážca vesmíru Roger
05:10Ferdo Mravec
05:30DIVOKÉ KONE
05:35Jahôdka a jej kamaráti I.
05:40Krimi
06:00Marvin, stepujúci koník II.
06:05Paddington 2
06:15RANNÉ NOVINY
06:20Kutyil s.r.o. II.
06:25Timothy ide do školy II.
06:40Zubor Pompík
06:50Máša a medveď I.
06:55OCHRANCOVIA
07:00Rapotáčik
07:10Agi Bagi II.
07:20Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35Príšerky zo skúmavky
07:50Sníček
07:55Jezdkyně
08:00Okido I.
08:15Panelák
08:25Rýchla rota Chipa a Dala
08:30Súdna sieň
08:40Rapotáčik 2
08:50Barbapapa I.
09:00Krtko
09:10Zubor Pompík
09:15Súdna sieň
09:20Simpsonovci XXIV.
09:30Ruby z dúhy I.
09:40Policajt z L.A.
09:45Strážca vesmíru Roger
09:50Příliš pozdě na loučení
05:10Ferdo Mravec
05:25DIVOKÉ KONE
05:30Panelák
05:35Jahôdka a jej kamaráti I.
05:40Krimi
06:00Marvin, stepujúci koník II.
06:15RANNÉ NOVINY
06:20Kutyil s.r.o. II.
06:25Timothy ide do školy II.
06:40Zubor Pompík
06:50Máša a medveď I.
06:55OCHRANCOVIA
07:00Rapotáčik
07:10Agi Bagi II.
07:20Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:30Všechno musí pryč
07:35Príšerky zo skúmavky
07:50Sníček
08:00Okido I.
08:15Panelák
08:30Súdna sieň
08:40Rapotáčik 2
08:50Barbapapa I.
09:00Krtko
09:10Zubor Pompík
09:15Súdna sieň
09:20Bob a Bobek králiky z klobúka
09:25Simpsonovci XXIV.
09:30Ruby z dúhy I.
09:40Policajt z L.A.
09:45Strážca vesmíru Roger
hore
10:00POLICAJTI V AKCII
10:25ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
10:35Zabi nudu! II.
10:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:50Volám sa Caillou V.
10:55JAG IV.
11:05DIVOKÉ KONE
11:15Kluci na povel
11:20Fix a Foxi
11:45Albert spoznáva svet
12:00Ako malé deti
12:10Mutanti
12:25DIVOKÉ KONE
12:30Ako malé deti
12:55Agi Bagi
13:00JAG IV.
13:05Paddington 2
13:15Malý medvedík
13:25Hoď svišťom
13:40Policajná hliadka
13:50Súdna sieň
14:00Tajomstvá a lži II.
14:05Robošváb IV.
14:10Kutyil s.r.o. II.
14:30Sherm a jeho mikróby
14:40Súdna sieň
14:45Ferdo Mravec
14:55Jezdkyně
10:00Jahôdka a jej kamaráti I.
10:20POLICAJTI V AKCII
10:25ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
10:35Zabi nudu! II.
10:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:45Jmenuji se Jerry
10:50Volám sa Caillou V.
10:55JAG IV.
11:20DIVOKÉ KONE
11:45Albert spoznáva svet
12:00Ako malé deti
12:10Mutanti
12:30Ako malé deti
12:35DIVOKÉ KONE
12:55Agi Bagi II.
13:00JAG IV.
13:15Malý medvedík
13:25Hoď svišťom
13:40Policajná hliadka
13:45Súdna sieň
14:00Tajomstvá a lži II.
14:05Robošváb
14:10Kutyil s.r.o. II.
14:30Sherm a jeho mikróby
14:35Súdna sieň
14:45Ferdo Mravec
10:00POLICAJTI V AKCII
10:20ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
10:25Požiarnik Sam X.
10:35Zabi nudu! II.
10:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:50Volám sa Caillou V.
10:55JAG IV.
11:00DIVOKÉ KONE
11:20Fix a Foxi II.
11:25Rivalky na hrazdě
11:45Albert spoznáva svet
12:00Ako malé deti
12:05Mutanti
12:10Príšerky zo skúmavky
12:25DIVOKÉ KONE
12:30Ako malé deti
12:55Agi Bagi II.
13:00JAG IV.
13:15Malý medvedík
13:20Hoď svišťom
13:40Policajná hliadka
13:45Súdna sieň
14:00Tajomstvá a lži II.
14:05Kutyil s.r.o. II.
14:30Sherm a jeho mikróby
14:35Súdna sieň
14:45Ferdo Mravec
14:55Žena z mých snů
10:00Jahôdka a jej kamaráti I.
10:20POLICAJTI V AKCII
10:25ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
10:35Zabi nudu! II.
10:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:50Volám sa Caillou V.
10:55JAG IV.
11:10Henry ze zkumavky
11:20DIVOKÉ KONE
11:45Albert spoznáva svet
12:00Ako malé deti
12:10Príšerky zo skúmavky
12:15Mutanti II.
12:30DIVOKÉ KONE
12:55Agi Bagi II.
13:00JAG IV.
13:15Malý medvedík
13:35Hoď svišťom
13:40Policajná hliadka
13:50Súdna sieň
14:00Tajomstvá a lži II.
14:05Robošváb
14:15Kutyil s.r.o. II.
14:30Sherm a jeho mikróby
14:40Súdna sieň
14:45Ferdo Mravec
hore
15:00Nákupné maniačky
15:15Jahôdka a jej kamaráti I.
15:20ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:40Lovci drakov
16:00Vtierka Castle IV.
16:05Malý Elvis a priatelia
16:10Simpsonovci XXIV.
16:35Sníček
16:45Okido I.
16:50Pohledný mizera
17:00NOVINY O 17:00
17:05Ovečka Shaun I.
17:15Rýchla rota Chipa a Dala
17:20IQ TAXI
17:25Krtko
17:40Strážca vesmíru Roger
17:50Rapotáčik 2
18:00OCHRANCOVIA
18:10Hoď svišťom
18:25Jahôdka a jej kamaráti I.
18:30Prázdniny!
18:55Kutyil s.r.o. II.
19:00Krimi
19:10Ruby z dúhy I.
19:25Barbapapa I.
19:30Noviny TV JOJ
19:35Volám sa Caillou V.
19:50TIPOS INFO
19:55ŽREBOVANIE
15:00Nákupné maniačky
15:05Kluci na povel
15:15Jahôdka a jej kamaráti I.
15:20ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:40Lovci drakov
16:00Vtierka Castle IV.
16:05Malý Elvis a priatelia
16:10Simpsonovci XXIV.
16:35Sníček
16:45Okido I.
16:50Poslední čas na lásku
17:00NOVINY O 17:00
17:05Ovečka Shaun I.
17:15Rýchla rota Chipa a Dala
17:20IQ TAXI
17:25Krtko
17:40Strážca vesmíru Roger
17:50Rapotáčik 2
18:00OCHRANCOVIA
18:05Hoď svišťom
18:10Požiarnik Sam X.
18:25Jahôdka a jej kamaráti I.
18:30Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat
18:55Kutyil s.r.o. II.
19:00Krimi
19:10Knihy od Stonožky
19:25Barbapapa I.
19:30Noviny TV JOJ
19:35Volám sa Caillou V.
19:50ŽREBOVANIE
15:00Nákupné maniačky
15:15ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:40Lovci drakov
16:00Vtierka Castle IV.
16:05Simpsonovci XXIV.
16:35Sníček
16:40Hvězda na střední
16:45Okido I.
17:00NOVINY O 17:00
17:05Ovečka Shaun I.
17:15Rýchla rota Chipa a Dala
17:20IQ TAXI
17:25Krtko
17:40Strážca vesmíru Roger
17:50Rapotáčik 2
18:00OCHRANCOVIA
18:05Hoď svišťom
18:10Požiarnik Sam X.
18:25Jahôdka a jej kamaráti I.
18:55Kutyil s.r.o. II.
19:00Krimi
19:10Ruby z dúhy I.
19:25Barbapapa I.
19:30Noviny TV JOJ
19:35Volám sa Caillou V.
19:50TIPOS INFO
19:55ŽREBOVANIE
15:00Policajt z L.A.
15:05Phoebe v říši divů
15:10Nákupné maniačky
15:15Jahôdka a jej kamaráti I.
15:20ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:40Lovci drakov
16:00Vtierka Castle IV.
16:05Malý Elvis a priatelia
16:15Simpsonovci XXIV.
16:35Sníček
16:45Okido I.
16:55Rivalky na hrazdě
17:00NOVINY O 17:00
17:05Ovečka Shaun I.
17:15Bob a Bobek králiky z klobúka
17:20IQ TAXI
17:25Krtko
17:40Strážca vesmíru Roger
17:50Rapotáčik 2
18:00OCHRANCOVIA
18:10Požiarnik Sam X.
18:15Hoď svišťom
18:25Jahôdka a jej kamaráti I.
18:40Tankový prapor
18:55Viking Vicky
19:00Krimi
19:05Kutyil s.r.o. II.
19:10Ruby z dúhy I.
19:25Barbapapa I.
19:30Noviny TV JOJ
19:35Volám sa Caillou V.
19:55ŽREBOVANIE
hore
20:00Ferdo Mravec
20:10Jonesovci
20:15FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Renegáti
20:20INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:359-1-1 II.
20:55Príbehy dvoch myší
21:00C.S.I.: Kriminálka Miami
21:20Bobove dobrodružstvá na pláži
21:359-1-1 II.
22:00C.S.I.: Kriminálka Miami
22:05Centurion
22:10Bláznovství
22:20Požiarnik Sam X.
22:35Núdzový let
22:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:50Volám sa Caillou V.
22:55ŽREBOVANIE
23:00TIPOS INFO
23:05Tajomstvá a lži II.
23:15Fix a Foxi
23:40Albert spoznáva svet
23:55Zabi nudu! II.
20:00Ferdo Mravec
20:10Dom na konci ulice
20:15Alibi na klíč
20:20INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:35Čierne vdovy
20:55Príbehy dvoch myší
21:00C.S.I.: Kriminálka Miami
21:20Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35Sam a Max
21:50Renegáti
22:00Super poliši
22:20Požiarnik Sam X.
22:25Jonesovci
22:35Zabi nudu! II.
22:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:50Volám sa Caillou V.
22:55ŽREBOVANIE
23:05Tajomstvá a lži II.
23:15Fix a Foxi II.
23:40Albert spoznáva svet
23:45Nemravné léto
23:55Zabi nudu! II.
20:00Ferdo Mravec
20:10Percy Jackson: More oblúd
20:15Dobrou noc a hodně štěstí
20:20INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:35S PRAVDOU VON
20:55Príbehy dvoch myší
21:00C.S.I.: Kriminálka Miami
21:20Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35Sam a Max
22:00C.S.I.: Kriminálka Miami
22:05S PRAVDOU VON
22:20Požiarnik Sam X.
22:25Hra na skrývačku
22:35Zabi nudu! II.
22:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:50Volám sa Caillou V.
22:55ŽREBOVANIE
23:00TIPOS INFO
23:05Tajomstvá a lži II.
23:15Fix a Foxi II.
23:25INKOGNITO
23:40Albert spoznáva svet
23:45Safe
23:55Zabi nudu! II.
20:00Ferdo Mravec
20:10Super poliši
20:15Yves Saint Laurent
20:20INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25ŠPORT
20:30NAJLEPŠIE POČASIE
20:35VŠETKO ČO MÁM RÁD
20:55Príbehy dvoch myší
21:00V ohni
21:20Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35Sam a Max
22:00V ohni
22:10Dom hrôzy
22:20Požiarnik Sam X.
22:25Slovácko sa nesúdi
22:35Zabi nudu! II.
22:40Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:50Volám sa Caillou V.
22:55ŽREBOVANIE
23:05Tajomstvá a lži II.
23:15Fix a Foxi II.
23:30Spojenec
23:40Albert spoznáva svet
23:55Zabi nudu! II.
hore