sobota
21.4.2018
nedeľa
22.4.2018
pondelok
23.4.2018
utorok
24.4.2018
streda
25.4.2018
štvrtok
26.4.2018
 

Dnešný televízny program

Dnes večerZajtraPozajtra
STV1 STV1STV2 STV2STV3 STV3
Markiza MarkizaJOJ JOJJOJ plus JOJ plus
TA3 TA3TV Doma TV Doma
 
JOJ plusJOJ plus - 21.4.2018
JOJ plusJOJ plus - 22.4.2018
JOJ plusJOJ plus - 23.4.2018
JOJ plusJOJ plus - 24.4.2018
00:00Podvodník
00:30Podvodník
01:00Ninja Factor II.
02:00Panelák
02:50Profesionáli II.
03:30Sexuálny škandál na škole!
01:30NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
02:55Profesionáli II.
03:35Hriechy otca
00:40Profesionáli II.
01:35Malý unavený Joe
03:30DVOJIČKY
04:05Haló
04:30VLCI
01:20Ninja Factor II.
02:20Panelák
03:20Profesionáli II.
04:00OKTAGON MMA - MAGAZÍN
hore
05:00TOP STAR
05:15Vyvolení - Dom snov
06:50Najkrajšie bývanie III.
08:05NOVÁ ZÁHRADA
09:05NA CHALUPE
05:05NOVÁ ZÁHRADA
05:50NA CHALUPE
06:35NOVÉ BÝVANIE
07:30Profesionáli II.
08:30RÁNO S RIKOM
08:40Rapotáčik
08:50Zabi nudu! II.
09:10Malý unavený Joe
05:15Vyvolení - Dom snov
06:50PÁLI VÁM TO
07:30Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
09:55Prison Break: Útek z väzenia
06:00Vyvolení - Dom snov
06:50PÁLI VÁM TO
07:30Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40Najkrajšie bývanie III.
09:50Prison Break: Útek z väzenia
hore
10:25NOVÉ BÝVANIE
11:25Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
12:40Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
13:50Správna päťka
13:15VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
14:00VLCI
11:10PÁLI VÁM TO
12:10Vyvolení - Dom snov
13:15Profesionáli II.
14:20Simpsonovci XVI.
14:45Panelák
11:00PÁLI VÁM TO
12:05Vyvolení - Dom snov
13:10Profesionáli II.
14:15Simpsonovci XVI.
14:45Panelák
hore
15:45NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
17:30Späť v hre
19:15KINOSÁLA
19:30ŽREBOVANIE
19:35Profesionáli II.
15:00VLCI
16:00Letecké katastrofy X.
17:10Perfektný záskok
19:30ŽREBOVANIE
19:35Profesionáli II.
16:00Ninja Factor II.
16:30Ninja Factor II.
16:55Simpsonovci XVI.
17:25Kosti IX.
18:25Kosti IX.
19:30ŽREBOVANIE
19:35Profesionáli II.
15:55Ninja Factor II.
16:25Ninja Factor II.
16:55Simpsonovci XVI.
17:25Kosti IX.
18:20Kosti IX.
19:25TIPOS INFO
19:30ŽREBOVANIE
19:35Profesionáli II.
hore
20:35Obávaný bojovník
22:45Barbar Conan
20:35Ona, jedine ona
22:30Ilúzia lásky
20:35Next
22:30OKTAGON MMA - MAGAZÍN
23:05Tajomný muž
20:35Fakjú pán profesor 2
23:00Čierne vlajky III.
hore