Internetové obchody >

Stavba a dielňa

Katalog

 • 1. Československý realitný web
  1. Slovensko-český realitný server ponúkajúcí inzerovanie nehnuteľností zdarma - predaj a prenájom: byty, domy, chalupy, pozemky a ďalšie reality. Inzercia je zdarma pre ľubovolný počet inzerátov.
  http://www.r7.sk Otvoriť v novom okne
 • Bramex
  Vyrábame a montujeme: - vchodové brány, dvojkrídlové, rozťahovacie - vchodové brány priemyselné - prvky oplotenia - vonkajšie balustrády, vonkajšie schodové mreže
  http://www.bramex.sk Otvoriť v novom okne
 • Gastav.yw.sk - Fasády a rekonštrukcie
  Ponúkame Vám stavebné a murárske práce všetkého druhu, na vysokej úrovni. Zateplovanie rodinných domov a budov, obnova fasád, omietanie muriva, obklady a dlažby, maliarske a natieračské práce, murovanie bytových jadier a priečok.
  http://www.gastav.yw.sk Otvoriť v novom okne
 • Plot, ktorý sa dedí
  Ploty, brany, oplotenia, Betónové štiepané tvarovky
  http://www.oplotenia-joniec.sk Otvoriť v novom okne
 • ADSystémy
  Adsystémy je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou dverových systémov. Naše dvere sú vyrobené na Slovensku.
  http://www.adsystemy.sk Otvoriť v novom okne
 • Bazénová chemia Milan Kořínek - chloruj.sk
  Predaj bazénovej chémie chlórové i bezchlórové, bazénového príslušenstva, prípravkov na údržbu vody v okrasnom jazierku, prípravkov do vírivky. Predáváme:tablety do bazéna, kombi tablety 3v1, multi tablety 5v1, chlór šok a jiné.
  http://www.chloruj.sk Otvoriť v novom okne
 • Bazény a sauny - eshop
  Vyberte si bazény, sauny a vírivky cez internet. Široká ponuka bazénov, bazénovej techniky, sáun, víriviek, príslušenstva a doplnkov. Predaj, montáž a servis.
  http://www.bazeny-sauny.sk Otvoriť v novom okne
 • Carolus
  Internetový obchod ponúkajúci vysoko kvalitné náradie do dielne. Nemecká kvalita ponúka pneumatické náradie, dielenské vozíky, sady kľúčov, račne, skrutkovače, kliešte, náradie 1000V, svorky, ...
  http://www.carolus.sk Otvoriť v novom okne
 • Doplnky do záhrady
  Internetový obchod zabývající se prodejem zahradních doplňků. Široký sortiment zahrnuje záhradné textílie, ozdobné ploty, podpery rastlín, ochranné siete, chodníky, tieniace systémy, kvetináče, obrubníky a palisády.
  http://www.doplnkydozahrady.sk Otvoriť v novom okne
 • Náhľad nie je k dispozícii

  Dvere, podlahy
  Interiérové dvere, vchodové dvere, zárubne, kľučky, podlahy, okná, stavebný materiál, osb dosky, strešné krytiny a dekorácie. Maloobchod, veľkoobchod a internetový predaj.
  http://www.modos.sk Otvoriť v novom okne
 • Energoshop.sk
  Internetový obchod ponúkajúci energeticky nenáročné, kvalitné a overené výrobky z oblasti vykurovania, chladenia, vetrania a zdravotechniky nielen v zaujímavých cenách, ale aj s odborným bezplatným poradenstvom.
  http://www.energoshop.sk Otvoriť v novom okne
 • Náhľad nie je k dispozícii

  Eshop-znacenie.sk
  Výroba a predaj bezpečnostného a požiarného značenia. V internetovom obchode ponúkame požiarné značenie, záchranné značenie, značenie zákazové, výstražné, príkazové, doplnkové štítky, kombinované značky, piktogramy, symboly, tabuľky, samolepky.
  http://www.eshop-znacenie.sk Otvoriť v novom okne
 • Náhľad nie je k dispozícii

  Farbydomov.sk
  Z nášho e-shopu, Vám farby a omietky dodáme až domov vo farebnej úprave, podľa Vášho výberu. V ponuke sú aj produkty pre úpravu povrchov, špeciálne dekoračné farby a hmoty, ako aj daľšie potrebné pomôcky pre konečnú farebnú pohodu Vášho domova.
  http://www.farbydomov.sk Otvoriť v novom okne
 • Imatech - Technické vybavení pro vaši firmu
  Imatech - Nabízíme vakuovačky, manipulační technika, baterie agm, odvlhčovače vzduchu, tlakové myčky a wapky, ohřívače vzduchu a dílenské lisy. Vybavení také půjčujeme.
  http://www.imatech.cz Otvoriť v novom okne
 • Imperialshop.sk
  Voda, plyn, kúrenie, kanalizácia, kotly, radiátory, ohrievače a mnoho iného za trvalo nízke ceny.
  http://www.imperialshop.sk Otvoriť v novom okne
 • Infrakurenie - úsporné a zdravé teplo ako od Slnka
  Úsporné a zdravé teplo s 10 ročnou zárukou - Infrakúrenie Mr.SUN® Vám ušetrí až 20-40% vykurovacích nákladov ročne oproti iným spôsobom kúrenia (v jarných a jesenných obdobiach až 60%), nevysušuje ovzdušie, nespaľuje kyslík, nevíri prach
  http://www.usporne-kurenie.sk Otvoriť v novom okne
 • Jakama Green Energy Fotovoltaické a Veterné elektrárne
  Jakama GE – projektovanie a realizácia fotovoltaických a veterných elektrární o výkone 0,5kW – 20 kW v sieťovej On-grid aj ostrovnej Off-grid prevádzke. Možnosť elektrifikácie miest bez elektrickej prípojky (chaty, karavany, lode...).
  http://www.jakama-ge.sk Otvoriť v novom okne
 • Komíny - komínové systémy
  E-shop ponúkajúci certifikované komínové systémy. Široká ponuka zahŕňa šamotové komíny, šamotové komíny TURBO, komponenty komínov, komínové hlavice, nerezové komíny, nerezové komponenty, dymovody, certifikáty komínov, krbové vložky, krbové príslušenstvo..
  http://www.najkominy.sk Otvoriť v novom okne
 • Krbové vložky
  Krbové vložky - prodej, prodáváme také věci do kuchyní a koupelen, solární panely, kotle.
  http://www.stavbaeu.sk Otvoriť v novom okne