Praktické informácie >

Zákony a výhlašky

Katalog

 • Daňový portál
  Prečítajte si odborné články o daniach, daňovom poriadku, novelách zákona o DPH, či daňovom priznaní. Zistíte ako registrovať nového daňovníka a ako si uplatniť daňové odpisy. Viac priamo na blogu.
  http://danovyportal.sk Otvoriť v novom okne
 • Epi.sk - ekonomické a právne informácie
  Online ekonomické a právne informácie, zbierka zákonov SR a ČR do roku 1945 a konsolidované znenia, komentáre k zákonom, rozhodnutia súdov, vestníky, odborné články, príklady z praxe, vzory zmlúv a právnych podaní, tlačivá a formuláre a iné.
  http://www.epi.sk Otvoriť v novom okne
 • Falzifikáty a falšovanie
  Falzifikát, je napodobenina originálu, a takmer vždy ide o niečo hodnotné, čo sa snaží za výzor skryť svoju neoriginalitu. Spoznajte svet falzifikátov, falšovania a zločinu, čo nepoznajú hranice.
  http://falzifikaty.sk Otvoriť v novom okne
 • Judikatúra online
  Judikatúra online je informačný server, ktorý sa zaoberá právnou tématikou. Navštívte naše stránky a zistite všetko o zákonoch, právnych normách, nariadeniach a vyhláškach.
  http://judikatura-online.cz Otvoriť v novom okne
 • Poistenie auta
  Viete čo potrebujete na poistenie vašeho auta?Odpoveď na túto otázku nájdete na našich stránkach.Všetko o povinnom zmluvnom poistení a havarijnom poistení.
  http://www.poistenieauta.info Otvoriť v novom okne
 • Verejná správa SR
  Komplexný informačný sprievodca legislatívou, účtovníctvom, výkazníctvom a doplnkovými informáciami triedenými podľa subjektov verejnej správy Slovenskej republiky.
  http://www.vssr.sk Otvoriť v novom okne