Kluby,spolky,združenia >

Záujmové

Katalog

 • Náhľad nie je k dispozícii

  CB PMR KOSICE
  Stranka venovana radioamaterom s QTH Kosice. Nechyba forum bandplan a podobne sekcie.
  http://www.cbkosice.szm.sk Otvoriť v novom okne
 • Domáci kuchár
  stránka s odskúšanými a menej známymi receptami na varenie a pečenie. Prekvapte svojich blízkych ako domáci kuchár a ponúknite niečo chutné pre radosť a pôžitok chuťových buniek. Prípadne podeľte sa zo svojimi receptami.
  http://www.kuchar.estranky.sk Otvoriť v novom okne
 • Slovak naturist club
  Slovak naturist club je dobrovoľné, nepolitické, záujmové združenie naturistov klubového charakteru, ktoré vyvíja činnosť v záujme svojich členov v súlade s platnou legislatívou SR a EÚ.
  http://www.naturist.sk Otvoriť v novom okne
 • Asociácia slovenských naturistov
  Asociácia slovenských naturistov je dobrovoľné záujmové združenie naturistov, ktoré vyvíja činnosť v záujme svojich členov a v súlade s platnou legislatívou.
  http://www.asn.sk/ Otvoriť v novom okne
 • Kids Point
  Kids Point je prvý rodinný klub v Bratislave a okolí. Je to moderný, komfortný, estetický priestor pre celú rodinu, so širokou škálou aktivít, ktoré nielen dieťa zabavia, ale ho rozvíjajú podľa individuálnych požiadaviek – podporujú jeho výtvarný, tanečný
  http://www.kidspoint.sk Otvoriť v novom okne
 • Montanistika - Spolok pre montánny výskum
  Banícka minulosť a súčasnosť Slovenska, pamiatky na ťažbu v podobe starých banských diel – šachty, štôlne, haldy a závody na úpravu rúd, ložiská vzácnych kovov, nerastov a pestrá škála mineralizácií.
  http://www.montanistika.sk Otvoriť v novom okne
 • Náhľad nie je k dispozícii

  Rozlúčka so slobodou
  Stavte na originalitu a zažite pred svadobnú párty v štýle pohody, oddychu, vôní, jemných dotykov, krásy a rozmaznávania sa. Prenajmite si celý salón, oblečte sa do županov a s pohárom šampanského a chutného občerstvenia si užite jedinečnú párty.
  http://www.rozlucka-so-slobodou.sk Otvoriť v novom okne